Jobs

CONTENT CREATOR / JUNIOR SOCIAL MEDIA SPECIALIST  - 1/4 ETATU - 2000 - 3000 PLN NETTO

Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną, masz poczucie estetyki, lubisz wyzwania na wielu poziomach, interesuje Cię praca w marce modowej i to co robimy, to chcemy Cię poznać :)

Oferta idealna dla studenta lub licealisty.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie feedu na Instagramie / Tik Toku
  • Tworzenie angażującego kontentu zgodnego z wizerunkiem marki (robienie zdjęć, nagrywanie i montaż filmików na reels, story i feed oraz wykorzystywanie zdjęć z kampanii marki)
  • Bieżąca obsługa Instagrama i Tik Toka (bez moderacji)

Wymagania

  • Znajomość programów graficznych, w tym Adobe CS, CapCut
  • Kreatywność, innowacyjność
  • Poczucie estetyki
  • Zainteresowanie modą i sztuką
  • Umiejętność tworzenia reels
  • Sumienność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Znajomość trendów modowych i SM
  • Pomysłowość i odwaga w działaniu
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Poczucie humoru :)

Co oferujemy

  • Pracę na 1/4 etatu w prężnie rozwijającej się marce modowej
  • Elastyczne godziny pracy, praca hybrydowa
  • Przyjemną atmosferę w pracy
  • Zniżki pracownicze
  • Jasna, uzgodniona na początku pracy ścieżka rozwoju i awansu
  • Możliwość uczestniczenia w kreatywnych projektach
  • Możliwość współpracy z influencerami, celebrytami i redaktorami polskiej i zagranicznej prasy modowej
  • Współtworzenie marki, która stale się rozwija i zdobywa coraz większe uznanie globalnie
  • Realny wpływ na budowanie przyszłości marki
  • Pracę w pięknej kamienicy w centrum Warszawy
  • 2000-3000 netto
  • Umowę zlecenie / o dzieło / kontrakt B2B

Jeśli jesteś zainteresowana/y, napisz do nas na office@mandel-store.com!