DORADCA KLIENTA

Poszukujemy studenta / studentki na stanowisko doradcy klienta. Jeśli szukasz pracy i jesteś energiczną osobą otwartą na różne zadania z nadzieją na zebranie doświadczeń i rozwój, zgłoś się do nas!

Twoje obowiązki będą obejmowały:

  • Profesjonalną obsługę klienta stacjonarną i online zgodną z naszymi standardami
  • Dbanie o Klienta w procesie sprzedażowym i po-sprzedażowym
  • Dbanie o właściwą ekspozycję towaru i wygląd sklepu
  • Obsługę zamówień internetowych i zakupów stacjonarnych
  • Kontrolę stanów magazynowych i dostaw
  • Stałą komunikację i współpracę z managerem
  • Współpracę z partnerskimi butikami i platformami
  • Zadania kreatywne / graficzne

Wymagania:

  • Ważna legitymacja studencka - warunek konieczny
  • Pasja i umiejętności z zakresu obsługi klienta
  • Podstawowa znajomość programów MS Office
  • Komunikatywność i wysoka kultura pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie modą

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w butiku w pięknym miejscu w centrum Warszawy
  • Elastyczne godziny pracy

Jeśli uważasz, że ta pozycja jest dla Ciebie, prześlij nam swoje CV na adres office@mandel-store.com.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do końca Maja!